.

.

New
Pier Távközlési Optikai Csillapító Singlemode Simplex LC/UPC Vezetékes 7dB az Optikai Kábelek

Pier Távközlési Optikai Csillapító Singlemode Simplex LC/UPC Vezetékes 7dB az Optikai Kábelek

HUF 1146.15

Az áruk közül
Hozzáférhető a megrendeléshez

Mechanikai Tartósság : 500 ciklus.Csökkenti Az Optikai Teljesítmény Belül Optikai Link.Hasznos nagyon Rövid Száloptikás Kapcsolatok.Jó Ismételhetőség & Intercalation : széles Körben használt Optikai Elosztó Keret, Optikai Kommunikációs Hálózat, Optikai Szélessávú Hozzáférési Hálózat, Optikai CATV, Optikai Tesztelők, FLAN, a teljesítmény, stabil, megbízható.Singlemode Simplex LC/UPC Vezetékes 7d B.Optikai adapter,néha meg is hívta egy kapcsolókészülék, egy kis eszköz, amely megszünteti a o vagy a link az optikai kábelek, vagy optikai csatlakozók között két fiber optic lines.By Összekötő két csatlakozók pontosan, száloptikás adapeters az érdemi alacsony beiktatási,jó felcserélhetőség, valamint reprodukálhatóság.

Alapvető tulajdonságok

Friss

Ezzel a termékkel is vásárolnak.