Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Bitcoin'in "Matematiksel Bir Mucize" Olduğunu Söyledi - Öne Çıkan Bitcoin Bilgileri - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  268258,340
  % -1,73
 • ETHEREUM/TL
  16059.7
  % -3,11
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Bitcoin’in “Matematiksel Bir Mucize” Olduğunu Söyledi – Öne Çıkan Bitcoin Bilgileri

Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Bitcoin’in “Matematiksel Bir Mucize” Olduğunu Söyledi – Öne Çıkan Bitcoin Bilgileri

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, Talent Land Jalisco 2021’deki sunumda Bitcoin’i “inanılmaz bir matematik mucizesi” olarak nitelendirdi. Wozniak, kendi başına bir Bitcoin yatırımcısı olmadığını, ancak “gelecek için buna inandığını” söyledi.

Steve Wozniak tam olarak yatırım yapmıyor ama yine de Bitcoin’in “harika bir matematik” eseri olduğuna inanıyor

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, Bitcoin hayranıdır ve bu konudan yıllar içinde birkaç kez bahsetmiştir. Ağustos 2018’de Wozniak, bir kripto girişimine katıldığını duyurdu ve Bitcoin hakkında çok konuştu.

“Çok bağımsız,” Wozniak dedim o zamanlar. Wozniak, “Bu biraz internetin yeni olduğu zamanlardaki gibi… Arkasındaki teknolojiye hayran kaldım” diye ekledi. İnternet karşılaştırmasından aylar önce Wozniak, İsveç’teki Nordic Business Forum’da bir izleyiciye Bitcoin’e de takıntılı olmadığını söyledi.

Wozniak, “Denemek için Bitcoin’im vardı ve patladığında, ‘Bunu gören, izleyen ve sayı hakkında endişelenenlerden biri olmak istemiyorum’ dedim” dedi.

Bu hafta Talent Land Jalisco 2021’de konuşan Wozniak, Bitcoin’e yatırım yapmadığını vurgulayarak benzer bir bakış açısına sahipti. %100 dijital olan etkinliğe, gelişen teknoloji, inovasyon ve girişimcilik projelerine adanmış iki milyondan fazla katılımcı katıldı.

Wozniak, Bitcoin’e yatırım yapmamasına rağmen, önde gelen kripto para biriminin hala çok derin bir icat olduğunu söyledi. Wozniak ayrıca şunları söyledi:

Bitcoin en şaşırtıcı matematik mucizesidir.

Wozniak’ın Efforce Crypto Coin’i ve Google ile başarısız savaşı

Steve Wozniak’ın da kendi adını taşıyan bir kripto para birimi var. WOZX ve kripto varlığı Efforce ekibi ve Wozniak tarafından geliştirildi. WOZX, “Efforce platformuna katkıda bulunanların dünya çapındaki verimlilik projeleriyle elde edilen enerji tasarrufundan faydalanmasını sağlamak için bir enerji tasarrufu simgesi olarak geliştirildi”.

WOZX şu anda 0,00002146 BTC’den veya yazı yazılırken birim başına yaklaşık 0,719 dolardan işlem görüyor. Cuma günü piyasa değeri 82 milyon doların üzerinde ve son zamanlarda bazı kazançlar gördü. Cuma günü 14:00 EDT’de kaydedilen iki haftalık istatistikler, WOZX’in iki haftada %43.3 ve bir ayda %14.0 arttığını gösteriyor.

Geçen Temmuz, Steve Wozniak ve diğer 17 kurban, kendi adı altında kripto dolandırıcılığına izin verdiği için Google ve yan kuruluşu Youtube’a dava açtı. Ancak 12 aydan kısa bir süre sonra Wozniak, Youtube ve ana şirketi Google LLC’ye karşı açtığı davayı kazanamadı.

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak’ın Bitcoin’in bir matematik mucizesi olduğunu söylemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bu konuyla ilgili ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Bu hikayedeki etiketler

Apple, Apple Kurucu Ortağı, Bitcoin, BTC, Efforce Blockchain, Mathematical Miracle, Steve Wozniak, Steve Wozniak Bitcoin, Steve Wozniak btc, Steve Wozniak Crypto, Steve Wozniak Cryptocurrency, Talent Land Jalisco 2021, WOZX, WOZX Coin

Fotoğraf kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

sorumluluk reddi: Bu makale bilgilendirme amaçlıdır. Alım veya satım teklifinde bulunmak için doğrudan bir teklif veya talep veya herhangi bir ürün, hizmet veya şirketin tavsiyesi veya onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal veya muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.