Bezmialem Randevu İptali - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  524,21
  % 1,16
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5751
  % 0,78
 • € EURO
  10,4737
  % 0,51
 • BIST 100
  1.422,06
  % 0,50
 • BITCOIN/TL
  299141,256
  % -2,22
 • ETHEREUM/TL
  19813.04
  % -4,81
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,6148
  % 0,39
 • £ POUND
  12,1759
  % 0,51

Bezmialem Randevu İptali

Bezmialem Randevu İptali

Bezmialem Randevu İptali Mevcutta hastaneden randevu aldıysanız ve bunun iptalini gerçekleştirmek istiyorsanız birkaç farklı basit yol mevcuttur. Bu yollar yardımıyla siz de randevu iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Randevu iptalini gerçekleştirmek oldukça önem taşıyor. Randevu iptal edilmediği halde randevuya gitmemeniz halinde ek ücretler veya farklı cezalar ödeyebilirsiniz. Bu yüzden randevunuza gitmeyecekseniz mutlaka bezmialem randevu iptali işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu yolla randevunuza gitmeyebilir, karşılığında herhangi bir yaptırıma maruz kalmayabilirsiniz.

Adım Adım Randevu İptal İşlemi

Randevu iptali için öncelikle randevu almak için izlenen yolları izlemek gerekiyor denilebilir. Randevu alınırken girilen sisteme tekrar girilerek randevu iptali yapılabilir. Adım adım randevuyu nasıl iptal edeceğiniz şu şekilde ifade edilebilir:

 • Öncelikle randevu aldığınız siteye giriş yapmanız gerekiyor. Bu ara yüze giriş yapmak ve randevu iptali gerçekleştirmek için siz de https://randevu.bezmialemhastanesi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. İlk olarak bu adrese giriş yapmanız gerekiyor.
 • Bu aşamadan sonra randevu almak için tıklayın seçeneğini tıklayabilirsiniz. Bu sayede randevu alma ekranına geçiş yapılacaktır. Bu işlemin ardından randevu ekranında birtakım bilgiler istenebilir.
 • Açılan ekranda kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi girmeniz istenecektir. Bu bilgileri verdikten sonra güvenlik kodunu da girmelisiniz. Güvenlik kodunu da eksiksiz girdikten sonra giriş yap butonuna basabilirsiniz.
 • Eğer bilgileri yanlış girdiyseniz geçersiz T.C. kimlik numarası hatası alabilirsiniz. Tekrar düzeltme yaparak yenilenen güvenlik kodunu girmelisiniz. Sonrasında ise giriş yap butonuna tıklayarak diğer adıma geçebilirsiniz.
 • Başarı ile giriş yaptıktan sonra ana sayfada sol bölümde randevu kısmı bulunmaktadır. Randevularım kısmını tıklayarak mevcuttaki randevularınıza ulaşabilirsiniz.
 • Tüm randevularınız ekranda listelenecektir. Sonrasında ise silmek istediğiniz randevunun yanında yer alan randevuyu sil seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 • Bu aşamayı da tamamladıktan sonra bir uyarı mesajı karşınıza çıkacaktır. Randevunuzu iptal etmek istediğinize emin misiniz? Uyarısına evet cevabı vermelisiniz.

Tüm bunları tamamladıktan sonra bezmialem randevu iptal işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Bezmialem Randevu Ücretleri

Randevu ücretleri bölüme ve işleme göre farklılık oluşturabilmektedir. Ayrıca fiyatlar mesai saatine göre de değişiklik göstermektedir. Mesai dışında çalışan doktorları tercih ettiğiniz taktirde, normal mesai ücretlerinden bir miktar daha fazla ücretle muayene gerçekleşecektir. Bu yüzden mesai saatleri içinde muayene olmak ve buna göre doktor seçimi yapmak önem taşıyor. Buna ek olarak randevu aldığınız halde muayeneye gidemeyecek durumdaysanız randevunuzu iptal ettirmeniz önem taşıyor. Bezmialem randevu iptal adımlarını izleyerek sizde randevularınızı iptal ettirebilirsiniz. Ya da iletişim bilgilerinden çağrı merkezine ulaşarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Bezmialem Hastanesi İletişim Bilgileri Hastane, konum olarak İstanbul Fatih sınırları içinde yer alıyor. Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi adresinde yer alan hastaneye metro ve metrobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon ile randevu almak ve randevu iptali yapmak içinse 0212 453 17 00 numarasını arayabilirsiniz. Faks için belirtilen numara ise 0212 453 18 69’dur.

facebook sayfa beğenisi satın al windows 10 education ürün anahtarı satın al