Bitcoin Şimdi Yeni Fon Denetçisi Anketinde Teknoloji Hisseleri ve ESG'den Sonra Üçüncü En Kalabalık Ticaret - Öne Çıkan Bitcoin Bilgileri - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  267299,128
  % -2,41
 • ETHEREUM/TL
  15996.82
  % -4,29
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

Bitcoin Şimdi Yeni Fon Denetçisi Anketinde Teknoloji Hisseleri ve ESG’den Sonra Üçüncü En Kalabalık Ticaret – Öne Çıkan Bitcoin Bilgileri

Bitcoin Şimdi Yeni Fon Denetçisi Anketinde Teknoloji Hisseleri ve ESG’den Sonra Üçüncü En Kalabalık Ticaret – Öne Çıkan Bitcoin Bilgileri

Bank of America’nın en son küresel fon yöneticisi anketi, uzun bitcoin’in şu anda en popüler üçüncü ticaret olduğunu gösteriyor. En yoğun ticareti yapılan ticaret artık “uzun teknoloji stokları” ve onu “uzun ESG” izliyor.

Bank of America’nın Salı günü yayınlanan Temmuz ayı küresel fon yöneticisi anketi, uzun bitcoin’in en yoğun işlemler arasında üçüncü sıraya düştüğünü gösteriyor. Küresel Fon Yöneticisi Anketi, Bank of America Menkul Değerler’in dünya çapında yaklaşık 200 kurumsal, yatırım ve hedge fon yöneticisinin görüşlerini toplayan aylık raporudur.

En yoğun ticaret şu anda “Long Tech Stocks”, ardından “Long ESG” ve “Long Bitcoin” geliyor. “Uzun Emtialar” geçen ay en yoğun ticaretten dördüncü sıraya düştü.

Bank of America anketine göre, ankete katılan fon yöneticileri, Temmuz ayında büyüme, kazançlar ve enflasyon konusunda yılın başına göre önemli ölçüde daha az iyimserdi. Genel olarak, fon yöneticilerinin %74’ü hala büyüme ve enflasyonun “trendin üzerinde” olmasını bekliyor.

“Long Tech Stocks”ın ikinci sırada yer aldığı ve onu “Long ESG”nin izlediği Mayıs ayında “Long Bitcoin” en yoğun ticaretti. Haziran ayında, “Long Commodities” en yoğun ticaret olarak “Long Bitcoin”i geride bırakarak kripto para ticaretini ikinci sırada bıraktı. “Long-Tech-Aktien” üçüncü sırada ve “Long-ESG” dördüncü sırada yer aldı.

Bu arada Bank of America, bankanın dahili notuna göre bir kripto para araştırma ekibi kurdu. Banka geçen hafta yaptığı açıklamada, “Güçlü endüstri araştırma analizimiz, pazar lideri küresel ödeme platformumuz ve blok zinciri uzmanlığımız nedeniyle düşünce liderleri olmak için benzersiz bir konumdayız” dedi. Bank of America ayrıca yakın zamanda dijital para biriminin gelişmekte olan ülkelerde “ekonomik büyümeyi artırabileceğini” söyleyen bir rapor yayınladı.

Bank of America’nın yeni anketinde teknoloji hisseleri ve ESG’nin Bitcoin’i en yoğun işlemler olarak geride bırakması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Fotoğraf kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Bank of America

sorumluluk reddi: Bu makale bilgilendirme amaçlıdır. Alım veya satım teklifinde bulunmak için doğrudan bir teklif veya talep veya herhangi bir ürün, hizmet veya şirketin tavsiyesi veya onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal veya muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.