Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  269163,578
  % -0,76
 • ETHEREUM/TL
  16018.71
  % -0,89
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredileri genel olarak tüm kredileriniz tek bir kredi altında toplamak için kullanılabilecek yöntemdir. Eğer birçok farklı bankaya borcunuz mevcut ise tüm bu borçları tek bir kredi ile kapatabilirsiniz. Sonrasında borcunuzu tek bir bankaya düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı borçları ve araba taksitleri de bu yolla tek bir kredi altında birleştirilebilir. Siz de borç kapatma kredisi veren bankalar aracılığı ile kredi kullanabilir ve tüm borçlarınızı tek bir kredi haline dönüştürebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi düzene sokabilir, ertelenen krediler ile süreci öteleyebilirsiniz.

AKBANK Borç Kapatma Kredisi

Akbank’ın sunduğu borç kapatma kredisi kredi kartlarını kapsamaktadır. Kendi kredi kartı olan AXXES kredi kartı ve tüm kredi kartları borçlarını kapatmanıza, tek bir kredi ile tüm borçlarınızı ödemenize imkân tanıyor. Sonrasında kredi borcunuzu 12 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca diğer bankalara ait kredi borçları da bu kredi ile ödenebiliyor. 20 bin liraya kadar olan kredi tutarlarını en fazla 12 ay vade ile ödemeniz mümkün. Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank, tüm borçlarınızı tek bir yerden yönetme imkânı kazanmanızı sağlıyor. Ayda 490 TL ile 1950 TL arasında ödemeler yaparak siz de Akbank borç kapatma kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredileri Nasıl Kullanılır? Borç Kapatma Kredisi Şartları Neler?

Ziraat bankası da borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Tüm özel bankaları ve kamu bankalarını kapsayan bu kredi kampanyasında borçlarınızı ödemeniz mümkün kılınmıştır. Ayrıca 60 aya kadar vade imkânı da sunulmaktadır. Başvuru yapmanız halinde tüm borçlarınız Ziraat Bankası’na transfer ediliyor. Sonrasında ise ödemelerinize ihtiyaç kredisi faizleri uygulanarak 60 ay takside bölünüyor. Sonucunda ödeme planınız ortaya çıkacaktır. Bu sayede tüm borçlarınızı tek bir banka aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Kredi notunuzun riskli olmamasını ispatlar nitelikte belge, aylık taksitlerin maaşınızın yarısını geçmemesini ispatlayacak maaş bordrosu, ödenmiş faturanız ve ehliyet başvuru için gerekli olan evraklardır. Bunları tamamlayarak siz de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK Borç Transfer Kredisi

Borç kapatma kredisi veren bankalar listesinde yer alan bir diğer banka ise Finansbank’tır. Bu banka aracılığı ile tüm borçlarınızı tek bir banka altında toplayabilirsiniz. Esnek ödeme yöntemleri ile kredilerinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca diğer bankalara karşı ücretsiz EFT seçeneği de sunulmaktadır. Kredi faiz oranları ise miktara ve vadeye göre değişmektedir. 36 ay vade için uygulanan faiz oranı %1.45’dir. Siz de faiz oranlarını incelemek için borç kapatma kredisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Kullanma

İş Bankası da borç kapatma konusunda müşterilerine yardımcı oluyor. Tüm borçlarınızı İş Bankası altında toplayabilir ve bunları 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizi tek bir yerden yaparak kontrol altına almanız mümkündür. Ayrıca tüm kredi kartlarınıza ait borçları da bu yolla kapatmanız mümkün. İş Bankası kartları veya diğer kartlarda yer alan kredi kartı borçlarınızı tek bir kredi kullanarak kapatabilirsiniz. Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında kolay başvuru imkânı sunan İş Bankası online şube ile başvurunuzu tamamlamanızı sağlıyor. Krediler sayfasından anında krediyi tıklayarak ya da başvurular ekranından kredi adımını izleyerek başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Eğer online işlemler ile başvuru yapmak istemiyorsanız ATM aracılığı ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak banka vasıtasıyla da direkt olarak kredi başvuruları alınmaktadır. Eğer İş Bankası kartınız yok ise veya hesabınız mevcut değilse bu durumda ATM üzerinden kartsız işlemleri tıklayabilir, başvurular sekmesinden borç kapatma kredisine başvurabilirsiniz.