BtcTürk Üyeliği Nasıl Kapatılır? - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  267861,723
  % 0,32
 • ETHEREUM/TL
  15906.82
  % -0,23
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

BtcTürk Üyeliği Nasıl Kapatılır?

BtcTürk Üyeliği Nasıl Kapatılır?

BtcTürk2013 yılından beri hizmet veren bir kripto alım satım borsasıdır. Türkiye’nin en çok tercih edilen kripto alım satım sitelerinden biri olan BtcTürk, BtcTürk ve Btc Pro olmak üzere iki bölümde incelenmektedir. Birbiriyle bağlantılı olarak çalışan bu iki site, üye olmak şartıyla işlem yapabileceğiniz bir platformdur.

BtcTürk Site veya uygulama üzerinden alım ve satım işlemi yapacak kişilerin öncelikle bir hesap oluşturması gerekmektedir. Bu platformda işlem yapabilmek için bir hesap oluşturmak çok kolaydır. BtcTürk platformunda daha fazla işlem yapmak istemeyen kişiler BtcTürk üyeliğini nasıl iptal edeceklerini merak ediyor.

BtcTürk üyelerine iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. Buna göre hesap açma işlemi ve BtcTurk iptal işlemi çok kolay yapılabilmektedir. Birçok sitenin aksine sorgulamadan hesap açıp kapatmak mümkündür.

btcturk üyelik iptali Bu süreçte site veya uygulama üzerinde herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu kapsamda yapmanız gereken tek şey BtcTurk platformunun destek e-posta hesabına üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi belirten bir e-posta göndermektir.

BtcTürk Destek Mail Adresi Nedir?

BtcTürk müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına bir e-posta hesabı oluşturmuştur. Bu e-posta hesabına gönderilen tüm mesajlar incelenmekte ve üyelerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda aksiyon alınmaktadır. Bilgi, destek, üyelik bildirimi, hesap kapatma için support@btcturk.com e-posta adresini kullanmanız mümkündür.

BtcTürk Yardıma ihtiyacınız olduğunda sitedeki e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışan iletişim ekibi oluşturmuş olduğunuz e-postayı inceleyecek ve yardım alabilmeniz için en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

BtcTürk Üyelik İptal E-postası Nasıl Gönderilir?

BtcTürk Üzerinde üyeliği olan ancak iade etmemek için hesabını kapatmak isteyen kişilerin daha önce de belirttiğimiz gibi support@btcturk.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Bu e-postayı gönderebilmek için siteye üye olduğunuz e-posta adresini kullanmanız gerekmektedir. Kayıt olurken kullandığınız e-posta adresi dışında bir e-posta adresi ile herhangi bir işlem yapmamalısınız.

BtcTürk üyelik iptali yapma İşleminiz için Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra yeni mesaj oluşturmak için “+” ikonuna basmanız ve alıcı kısmına belirtilen BtcTürk destek e-posta adresini yazmanız gerekmektedir. Ardından mesaj bölümünde talebinizi kısaca belirtebilirsiniz. Uzun cümleler yazmanıza gerek yok. Örnek vermek gerekirse, “BtcTürk üyeliğimi iptal etmek istiyorum.” Destek ekibine talebinizi belirtmeniz yeterlidir. Daha sonra “Gönder” seçeneğine tıklamanız ve mesajınızın yetkililere iletilmesini sağlamanız gerekecektir.

BtcTürk Üyelik İptali Ne Zaman Geri Alınacak?

BtcTurk iptal İşlem için gerekli e-postayı gönderen kişiler, işlemlerinin ne zaman tamamlanacağını da merak ediyor. BtcTürk iletişim ekibi günün her saatinde mesaj kabul etmektedir. Ancak, beklenen getirilerde zamansal farklılıklar olabilir. Hizmet yoğunluğu ve sistemik sorunlar gibi belirli faktörler farklı geri dönüş sürelerine neden olabilir. Bu bağlamda mesajlar genellikle aynı gün veya ertesi gün geri dönebilmektedir.

BtcTürk Üyeliği Askıya Alınabilir mi?

btcturk üyelik iptali işlemler kalıcıdır. Bu, iptal ederseniz, aynı hesabı kullanarak tekrar ticaret yapamayacağınız anlamına gelir. Hesabınızı bir süreliğine kapatmak istiyorsanız, hesabınızdan çıkış yapmanız yeterlidir. Bu sayede dilediğiniz zaman hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz.