Gülaras Turizm Bilet İptal ve İptal - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  268096,456
  % 0,44
 • ETHEREUM/TL
  15918.15
  % 0,04
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

Gülaras Turizm Bilet İptal ve İptal

Gülaras Turizm Bilet İptal ve İptal

Gülaras Turizm bilet iptali ve askıya alınması Birçok kişi tarafından sorulan bir sorudur. Yazımızda Gülaras Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptali veya askıya alınması ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Gülaş Turizm; 1993 yılında kurulmuş bir turizm şirketidir. Erdal Çetin tarafından kurulan şirketin merkezi Adıyaman’dadır. Gülaş Turizm; Ülkemizde bir çok yere uçuş düzenleyen bir firmadır. Gülaras Turizm firmasından bilet satın alma süreci; Kendi resmi internet hesabı, farklı şubeleri ve online bilet satış siteleri üzerinden yapılabilmektedir. Bilet satın almak kolay bir işlemdir.

Sanal Dünya ve Bilet İşlemleri

Günümüz internet kanalları ihtiyaç duyulan hemen hemen tüm ürünlerin satıldığı bir alan haline gelmiştir. Her geçen gün ilerleyen sanal uygulamalar sayesinde; Birçok firma internet üzerinden çalışıp satış yapmaya başlamıştır. Ancak, birçok kullanıcı çevrimiçi alışveriş yapmayı tercih ediyor. Bu alışveriş yöntemi, ürünleri kısa sürede kolayca satın almanın mümkün olması ve birçok çeşitten ürün seçmenin mümkün olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Market alışverişinden giyim sitelerine, kozmetikten elektronik ürün satışına kadar sayısız ürün satışının olduğu internet dünyasında; bilet alım satım işlemleri de sanallaştırılıyor. Firmaların çoğu belirli bir merkez ve şube ağına sahip olmakla birlikte; Çok daha geniş bir alana hitap eden internet üzerinden satış seçeneğine girmiştir. Aslında bazı firmalar; Sadece internet üzerinden kurulur ve bu mecra üzerinden faaliyetlerini sürdürür.

Gülaş Turizm Bilet İptal İşlemleri

Gülaş Turizm’de; hem şubelerinden hem de web sitesinden kolayca ulaşılabilen ve bilet satın alınabilen firmalardan. Bir bilet aldınız ve bir sebepten dolayı iptal etmek istiyorsunuz. İzlenecek adımlara bir göz atalım:

Öncelikle Gülaras Turizm aracılığıyla satın aldığınız biletin kalkış saatine kadar olan süresi belirleyicidir. Örneğin 1 günden az olduğu durumlarda işlem süreci de farklıdır. Biletinizin hareket saatine 1 günden az süre kaldıysa; bilet iptali Bunun için Gülaras Turizm firmasının müşteri hizmetleri telefonu olan 444 34 02’yi arayarak iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Gülaras Turizm Bilet Satışı

Satın aldığınız bilet için otobüsün hareket saatine 1 günden fazla süre varsa; Şirketin resmi internet hesabı gularas.com.tr üzerinden yapılabilir. Sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan online işlemler bölümüne girmelisiniz. Bu bölümdeki PNR ile bilet/rezervasyon arama bölümüne girmeli ve bu alanda görünen bölümleri doldurmalısınız. Ardından bilet iptal işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Gülaras Turizm ve İletişim Bilgileri

Tüm iptal ve askıya alma işlemleriniz; aynı zamanda diğer tüm işlemleriniz için; Firmanın internet sitesini ziyaret ederek talep oluşturup bilgi alabilir veya 444 34 02 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Gülaras Turizm bilet iptali ve askıya alınması Dikkat edilmesi gereken nokta; Biletin nereden satın alındığına bağlı. Yani bilet firmanın ana sayfasından veya şubesinden değil de başka bir internet sitesinden alınmışsa; Gerekli işlemlerin o site üzerinden sağlanması gerekebilir. Bununla ilgili detaylı bilgi için dilerseniz; Gularas Turizm firmasına veya satın aldığınız sitenin iletişim adresine ulaşabilirsiniz.