Kamil Koç Bilet İptali - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  524,21
  % 1,16
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5751
  % 0,78
 • € EURO
  10,4737
  % 0,51
 • BIST 100
  1.422,06
  % 0,50
 • BITCOIN/TL
  299141,151
  % -2,22
 • ETHEREUM/TL
  19813.04
  % -4,81
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,6148
  % 0,39
 • £ POUND
  12,1759
  % 0,51

Kamil Koç Bilet İptali

Kamil Koç Bilet İptali

Kamil Koç Bilet İptali? Kamil Koç birçok kişinin tercih ettiği ve uzun yıllardır sahalarda olan otobüs firmalarından birisidir. Bu firmadan aldığınız bileti iptal etmek veya ileri bir tarihe ertelemek, Kamil Koç’un gelişmiş biletleme sistemi ile oldukça kolaydır. Bu işlemi web sitesinden yapabileceğiniz gibi telefon veya acente vasıtası ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Biletin iptali için gerekli şartları sağladığınız taktirde Kamil Koç bilet iptali işlemi çok hızlı şekilde gerçekleşecektir. Biletinizi iptal ettirmek yerine ileri bir tarihe de erteleyebilirsiniz. Burada önemli olan nokta otobüs hareket saatine kalan süredir. Eğer belirtilen kalan süreleri geçirdiyseniz bilet iptali mümkün olmayabilir.

Kamil Koç Bilet İptali Şartları

Bilet iptali yapabilmek için hareket saatine 1 saatten daha fazla süre kalmış olması gerekiyor. Eğer 1 saatin altında bir süre kaldıysa bu durumda bilet iptali mümkün değildir. 1 saat ile 15 dk. aralığında ise bilet açık bilete çevrilebilir. Açık bilet sayesinde 12 ay boyunca istediğiniz gün ve saatte farklı bir seferde seyahat edebilirsiniz.

Bunu gerçekleştirmek için mevcuttaki açık bilet tutarınız ile alacağınız yeni biletin tutarının aynı olması gerekir. Daha fazla ücrete sahip bir seyahat seçerseniz bu durumda aradaki farkı ödemeniz gerekiyor. Buna ek olarak Kamil koç bilet iptali gerçekleşmeyen fakat açık bilete çevrilen biletlerde aynı otobüs ve koltuk numarasında seyahat garantisi de vermemektedir. Tercih edeceğiniz sefere göre koltuk numarasını yeniden seçmeniz gerekiyor.

Kamil Koç İnternet Sitesi üzerinden Bilet İptali

İnternet sitesi üzerinden bilet iptali yapmak, diğer yöntemlere göre oldukça kolay ve hızlıdır. Aşağıdaki adımları izleyerek siz de dakikalar içinde biletinizi iptal edebilirsiniz. Belirtilen şartları sağladığınız taktirde hızlı bir şekilde para iadesi gerçekleşecektir.

l İlk olarak Kamil Koç resmî sitesine girilmelidir. https://www.kamilkoc.com.tr adresine tıklayarak siz de ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

l Buradan hizmetlerimiz sekmesine tıklamanız gerekiyor.

l Hizmetlerimiz sekmesinin alt başlıklarında yer alan bilet işlemleri başlığına tıklayarak tüm bilet işlemlerine ulaşabilirsiniz.

l Bu sayfaya girdikten sonra bilet iptal et butonu göze çarpacaktır. Buraya tıklama yapmanız gerekiyor.

l Biletininiz PNR numarasını girmeniz gerekiyor. Bu numarayı doğru bir şekilde girdikten sonra bileti satın alırken girdiğiniz e-posta ve telefon bilgisini vermelisiniz.

l Görüntüle butonuna basarak biletinize ulaşabilirsiniz.

Bu sayfaya ulaştıktan sonra ise iptal kısmına tıklayarak Kamil Koç bilet iptali işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kamil Koç Telefon ile Bilet İptali Telefondan bileti iptal etmek için çağrı merkezini aramanız gerekiyor. 444 0 562 numaralı çağrı merkezini arayarak bilet işlemlerini seçmelisiniz.

Buradan sonra sizden yine PNR numarası istenecektir. PNR numaranızı tuşladıktan veya görevliye ilettikten sonra işleminiz için onay istenir. Sonucunda ise Kamil Koç bilet iptali işlemi tamamlanacaktır. Telefon ve online kanala ek olarak acentelerden de iptal işlemi yapabilirsiniz. Herhangi bir Kamil Koç acentesine giderek siz de işleminizi ücretsiz şekilde tamamlayabilirsiniz.

facebook takipçi satın al windows 10 enterprise ürün anahtarı satın al