Kolay Kredi Veren Bankalar - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  396,50
  % -0,31
 • AMERIKAN DOLARI
  6,9535
  % -0,18
 • € EURO
  8,4371
  % 0,01
 • BIST 100
  1.564,22
  % 1,15
 • BITCOIN/TL
  365888,457
  % 1,87
 • ETHEREUM/TL
  13423.8
  % 1,04
 • AVUSTRALYA DOLARI
  5,4624
  % 0,92
 • £ POUND
  9,7597
  % 0,10

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kredi almak için birçok şart ve evrak gerekebilir. Bu kadar uzun işlemler yapmak yerine siz de kolay kredi veren bankalar listemizi inceleyerek hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kredilerde vade oranı ve kredi miktarı bir miktar düşük tutulabilir. Hızlı kredi olması adına bunlar gayet normaldir. Daha yüksek vadeli kredi kullanmak istediğiniz taktirde şube vasıtasıyla başvurmanız oldukça önemlidir. Bu yolla krediyi daha kolay ve hızlı kullanabilirsiniz.

Online Başvurular ile Anında Kredi

Birçok banka online sistem ile kredi başvurusu alıyor. İş Bankası, İş Cep uygulaması ile direkt olarak kredi başvurusu yapabilmenize olanak tanıyor. İş Cep aracılığı ile hesabınıza girdikten sonra krediler sekmesini tıklayabilirsiniz. Burada anında kredi bölümü mevcuttur. Anında krediyi tıkladığınız taktirde maaş bilgisi ve kullanmak istediğiniz tutarı girmeniz istenecektir. Bu bilgileri verdikten sonra hesabınıza direkt olarak geçecek miktar önünüze çıkacaktır. İstediğiniz tutar veya daha altında bir tutar direkt olarak hesabınıza geçebilir. Bunu onayladığınız taktirde para anında hesabınıza geçiyor. Bir diğer online başvuru kabul eden banka ise Finansbank’tır. ENPARA ile siz de anında kredi başvurusu yapılabilir ve anında onay alabilirsiniz. Onaylamanızın ardından tutar hesabınıza yatırılıyor. Kredi anında kullandırılıyor.

Şubeye Gitmeye Gerek Yok!

Kolay kredi veren bankalar genelde şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kullandırıyor. Online olarak yapılan başvuru sonucunda onay beklenmelidir. Onayın ardından tutar mevcuttaki banka hesabına aktarılıyor. Burada bekleme süresi bazı durumlar 1 dakika gibi kısa süreler olabilmektedir. Eğer bankanın size uygun gördüğü miktarı onaylarsanız anında para hesabınıza geçer. Daha yüksek bir tutar istiyorsanız bu durumda banka çeşitli evraklar isteyecektir. Siz de bu evrakları tamamlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onay aldıktan sonra paranız hesaba geçecektir.

Anında Kredi Veren Bankalar Listesi

Kolay kredi veren bankalar listesinde ilk iki banka İş Bankası ve Finansbank’tır. Bu bankalardan kolay kredi çekmek mümkün. Diğer bir banka ise TEB’dir. TEB uygulama üzerinden anında kredi verebilmektedir. Başvuru yaptıktan sonra uygun görülmesi halinde para anında hesabınıza geçiyor. Krediyi rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisini anında veren bir diğer banka ise Yapı Kredi’dir. Bu banka aracılığı ile de kredi çekmek oldukça kolaydır. Miktar, maaş bilgisi, sigorta bilgisi, geçmiş döneme ait borç bilgisi sisteme girildikten sonra onay süreci başlıyor. Onaylama için banka bazı evrakları talep edebilir. Sonrasında ise onay gerçekleştiriliyor. Siz de kolay bir şekilde kredi çekmek istiyorsanız aşağıdaki bankaları ve başvuru yollarını tercih edebilirsiniz:

 • İş Bankası İşCep ile anında ihtiyaç kredisi.
 • TEB, CepteTEB uygulaması sayesinde maaş bordronuza göre anında kredi.
 • FinansBank, ENPARA ile şubeye gitmeden kefilsiz ve şartsız ihtiyaç kredisi.
 • Yapı Kredi müşteri hizmetleri aracılığı ile anında kefilsiz ihtiyaç kredisi.

Siz de bu bankaları ve kredi kampanyalarını tercih ederek anında kredi kullanabilirsiniz.