Kripto Para Yatırımcısı, Satıcısı ve Analisti Scott Melker, Üstel Bir Kalkınma Fonu olan Bitcoin Water Belief'e Bir BTC Bağışladı - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  267896,345
  % -1,02
 • ETHEREUM/TL
  15947.19
  % -1,74
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

Kripto Para Yatırımcısı, Satıcısı ve Analisti Scott Melker, Üstel Bir Kalkınma Fonu olan Bitcoin Water Belief’e Bir BTC Bağışladı

Miami, 30 Haziran 2021 / PRNewswire / – Önde gelen bir kripto para yatırımcısı, tüccarı ve analisti olan Scott Melker, gelişmekte olan ülkelerdeki insanlara güvenli içme suyu sağlamada önemli bir rol oynuyor ve üstel bir büyüme fonu olan Bitcoin Water Trust’a cömertçe 1 bitcoin (BTC) bağışladı, temiz su için bağışladı.

Scott Melker, tüm sokakların kurdu

Hayır kurumları tarafından başlatıldı: Su, tarafından kuruldu New York Times En çok satan yazar Scott Harrison, kar amacı gütmeyen kuruluş, gelişmekte olan ülkelere temiz ve güvenli içme suyu getirmeyi taahhüt eder. Güven, Bitcoin ve Ethereum’dan Dogecoin’e, 2025 ve sonrasında 21 ülkede 20 milyondan fazla insana temiz suya erişim sağlamak için yeterli kripto para birimi tedarik etmeyi amaçlıyor.

Bağış, Melker’i tröstün 100 kurucu üyesinden biri yapıyor, 1 BTC veya daha fazlasını bağışlamak isteyen bir yatırımcı grubu. Vakıf tarafından alınan ilk 50 BTC bağışından biri olarak, Melker’in bağışı maçtan kişisel olacak Cameron ve Tyler Winklevoss, Gemini’nin kurucusu, dijital bir cüzdan ve emanetçi.

Melker, “Tröstün 100 kurucu üyesinden biri olmaktan ve bir marka elçisi olarak hareket etmekten gurur ve heyecan duyuyorum” dedi. “Destekçilerimi benimle bağışta bulunmaya teşvik ederek bu amacı desteklemek için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Scott Harrison Güvenli içme suyuna erişimi olmayanları savunmanın önemini tartışmak için The Wolf of All Streets podcast’imde. ”

Melker diğer 100 kurucu üyeye katıldı. Cameron ve Tyler Winklevoss; Kaykaycı Tony Hawk; eToro’nun kurucusu ve CEO’su Yoni Assia; Barry Silbert, Digital Currency Group’un Kurucusu ve CEO’su; Mike Novogratz Galaxy yatırım ortaklarından; CoinShares’ten Meltem Demirörs; BTC yatırımcısı Anthony “Pomp” Pompliano; Ve bircok digerleri.

Olan güven. ilan edildi 4 Haziran 2021 Miami Bitcoin Konferansı, Charity: Water ile HODLing olarak bilinen uzun vadeli yatırım stratejisini birleştirir; bu, piyasa yükseldiğinde veya düştüğünde hiçbir kripto para biriminin satılmayacağı anlamına gelir.

Harrison, “2025 yılına kadar bağışları tutmak, Bitcoin’e yükselme fırsatı ve hayır kurumuna daha fazla insana temiz su sağlama fırsatı veriyor” dedi. “785 milyon insanın temiz, güvenli içme suyuna erişimi yokken, milyonlarca insanın temel ihtiyaçlarını karşılama umuduyla Bitcoin Water Trust aracılığıyla büyük bir fark yaratmaya kararlıyız.”

Charity: water, dünyanın en hızlı büyüyen kar amacı gütmeyen kuruluşlarından biridir ve yararlanıcılara giden para miktarı ve hesap şeffaflığı açısından Charity Navigator tarafından en iyi derecelendirilmiştir. Harrison, kar amacı gütmeyen kuruluşa 2006’da başladığından beri, bunu yapıyor. 550 milyon dolar 1 milyon uluslararası bağışçıdan ve 29 ülkede 12,7 milyon kişiye temiz su sağlıyor.

Melker, popüler podcast “The Wolf of All Streets”in sunucusu, “The Wolf Den” bülteninin yazarı ve kripto alanında üretken bir yazar ve düşünce lideridir. Daha fazlasıyla 490.000 Doğrulanmış Twitter sayfasının takipçisi @ScottMelker, sık sık ticari sırları ve “büyülü internet parasını” özel takipçileriyle paylaşıyor.

Melker ayrıca bir dizi blok zinciri tabanlı projede erken bir yatırımcıdır. The’de yer aldı. sunulan New York Times, The Wall Street Journal, Forbes, Nasdaq, Benzinga, Business Insider, Businessweek, Financial Magnates, Investing, Yahoo! Haberler, CoinDesk, CoinTelegraph, CCN, FOX Business ve daha fazlası.

Kısa süre önce Binance tarafından “Yılın Etkileyicisi” ve CoinTelegraph tarafından “2021’de Blockchain’deki En Önemli 100 Kişi”den biri seçildi. En son FOX iş programı “Making Money with with Charles Payne“Kripto para biriminin mevcut durumunu tartışmak için.

bitmiş Scott Melker, Tüm sokakların kurdu
Scott Melker önde gelen bir kripto para yatırımcısı, tüccarı ve analistidir. The Wolf Den bülteninin yazarı ve kripto alanında üretken bir yazar ve düşünce lideri olan popüler podcast “The Wolf of All Streets”e ev sahipliği yapıyor. O daha fazlasına sahip 490.000 Doğrulanmış Twitter sayfasındaki takipçiler @ScottMelker. Daha fazla bilgiyi www.thewolfofallstreets.io adresinde bulabilirsiniz.

Medya bağlantısı:
Süre & Şirket, Inc.
[email protected] / 954-723-9350

KAYNAK Scott Melker, Tüm sokakların kurdu

benzer bağlantılar

http://www.thewolfofallstreets.io