LBank, Kripto İlerleme Temettülerini Paylaşmak için Dünya Elitlerini İşe Aldı - Basın lansmanı Bitcoin Bilgisi - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  267344,536
  % -2,54
 • ETHEREUM/TL
  15955.24
  % -4,75
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

LBank, Kripto İlerleme Temettülerini Paylaşmak için Dünya Elitlerini İşe Aldı – Basın lansmanı Bitcoin Bilgisi

LBank, Kripto İlerleme Temettülerini Paylaşmak için Dünya Elitlerini İşe Aldı – Basın lansmanı Bitcoin Bilgisi

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Internet City, Dubai – 2015 yılında kurulan, çeşitli kripto varlıkları için yenilikçi bir küresel ticaret platformu olarak. Haziran 2021’in sonunda, LBank resmen Global Ambassadors Recruitment’a başladı. LBank, kullanıcılarına güvenli kripto ticareti, özel finansal türevler ve profesyonel varlık yönetimi hizmetleri sunar. Dünya çapında 50’den fazla ülkede 5,6 milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler ve güvenilir kripto ticaret platformlarından biri haline geldi.

7/24 destek ile kullanıcı odaklı

LBanka kurulduğu günden bu yana faydalarını korumak birincil hedef olarak her zaman kullanıcı odaklı olmuştur. Profesyonel 7/24 çevrimiçi müşteri hizmetlerine ve Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Avrupa’yı kapsayan 50 yerel Telegram topluluğuna sahiptir ve gerçek zamanlı, çok dilli çözümler ve en son platform ve sektör haberleriyle ilgili güncellemeler sunar.

Kullanıcıların yararına gelecek vaat eden projeleri kazmak, LBank’ın tutarlı hedefidir. Çeşitli LBank departmanları arasındaki mükemmel koordinasyon ve verimli karar verme süreçleri, yeni gelecek vaat eden projeleri ortaya çıkarmak ve bu arada gelecekteki gelişmeleri tahmin etmek için erken bir aşamada LBank’ta listelenmek için somut bir temel oluşturdu. Bu, LBank’ı ZEC ve VET gibi yüksek kaliteli projeleri başlatan ilk platform haline getirdi. Buna ek olarak, LBank başlangıçta GTC gibi yüksek kaliteli gelişmekte olan projeleri listeledi. Buna ek olarak, LBank her zaman Babydoge, Mina, Dora, KINE, Nabox, vb. gibi bazı harika projeler yapan ilk CEX’tir.

Küresel teslimatı hızlandırmak için çok ülkeli uyumluluk

En eski kripto borsalarından biri olan LBank, NFA/MSB (ABD), MSB (Kanada) ve AUSTRAC (Avustralya) gibi güvenilir finansal lisanslara sahiptir. Tanımlamanın yıllık getirisi açısından, LBank sektörde ilk sırada yer almaktadır. Güçlü varlık yönetimi hizmetlerine ek olarak LBank, kapsamlı bir kripto ekosistemi oluşturmak amacıyla birincil piyasada 100’den fazla projeye yatırım yaptı.

LBank’ın geliştirme yol haritasının ortak avantajlarından yararlanın

Şu anda LBank, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Japonya, Kore ve Güneydoğu Asya, vb.’deki birçok ortakla birlikte çalıştı. Küresel pazarı ilerletmek için şimdi, kazan-kazan büyümesinin keyfini çıkarmak için küresel seçkinleri işe alıyor!

Küresel LBank elçisi

Global Ambassador, belirli bir ülke veya bölgedeki LBank temsilcisi ve LBank’ın resmi yerel sözcüsüdür. Her ülke/bölgede yalnızca 1 veya 2 kişi küresel elçi olarak işe alınır. Küresel elçiler, LBank’ın ticari büyümesine bağlı olacak ve LBank’ın gelirlerini ülkelerinde paylaşacak.

LBank, blok zinciri endüstrisindeki küresel elçilerin itibarını oluşturmak için yeterli pazarlama bütçesi, medya ve operasyonel destek sunuyor. Global Elçiler, yerel pazarı tamamen genişletmek için yerel pazarlama, markalaşma, etkinlik barındırma, hayırseverlik sponsorluğu ve diğer endüstri faaliyetlerinde LBank’ı temsil edecek.

Aynı zamanda, küresel elçiler, LBank tarafından sektördeki kıdemli yatırım ve araştırma ekipleriyle düzenlenen özel yatırım toplantılarına düzenli olarak katılacak, yerel, yüksek kaliteli blok zinciri projelerini keşfedecek ve onlarla iletişime geçecek ve erken kuluçka ve hizmete içtenlikle katılacak. projeler Bu arada, küresel elçiler bölgesel öncelikli projelerin keyfini çıkarıyor ve cömert ödüller alıyor.

LBank Topluluk Temsilcisi

Topluluk elçileri, yerel topluluk oluşturmaktan, kullanıcı büyümesinden ve topluluk yönetiminden, yerel toplulukta LBank’ın marka imajını sürdürmekten, en son piyasa etkinliğini sağlamaktan, aktif olarak geri bildirim sağlamaktan ve çeşitli topluluk acil durumlarını ele almaktan sorumludur. Topluluk faaliyetlerini planlamak ve yürütmek için bağımsız yetkiye sahipsiniz. Bu arada, Topluluk Elçileri, topluluğu çalıştırmak ve yönetmek için oldukça ödüllendirilmiş bir tavsiye komisyonunun ve bonusunun tadını çıkarır. Ayrıca, olağanüstü performansa sahip topluluk elçileri, LBank’tan küresel elçilere terfi ettirilir ve daha fazla hak ve ödül alır.

LBank Kampüs Ortağı

Kampüs Ortakları, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerde LBank’ın öncüleri ve blok zinciri endüstrisindeki yeni nesildir. LBank, kampüs ortaklarının blok zinciri ekolojilerini ve projelerini tartışmak ve incelemek için yerinde faaliyetler (forumlar, konferanslar, resepsiyonlar vb.) yürütmelerine yardımcı olmak için yeterli bir bütçe sağlar. Kampüs ortakları, sektördeki profillerini artırmak ve yüksek ücret almak için düzenli olarak endüstri analizleri ve en iyi endüstri medyasında yayınlanan yorumlar yazarlar. Üstün performansa sahip kampüs ortaklarına LBank merkezinde staj fırsatları sunulur ve LBank’tan bir tavsiye mektubu ve bir iş tavsiyesi alırlar.

LBank iletişim:

LBank elçisi için başvurun

Pionier@lbank.info

www.lbank.info


Medya bağlantısı –

Şirket: LBK Blockchain Ltd Co.

CEO: Wei He

İletişim: candy.huang@lbank.info

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, reklamı yapılan şirket veya bağlı kuruluşları veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Fotoğraf kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons