Pamukkale Bilet İptali - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  524,21
  % 1,16
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5751
  % 0,78
 • € EURO
  10,4737
  % 0,51
 • BIST 100
  1.422,06
  % 0,50
 • BITCOIN/TL
  300376,536
  % -2,00
 • ETHEREUM/TL
  19902.39
  % -4,38
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,6148
  % 0,39
 • £ POUND
  12,1759
  % 0,51

Pamukkale Bilet İptali

Pamukkale Bilet İptali

Pamukkale Bilet İptali? Pamukkale turizm firmasından bir bilet satın aldıysanız ve bunu iptal ettirmek istiyorsanız birçok yol mevcuttur. Bu yollardan dilediğinizi tercih ederek siz de kolaylıkla Pamukkale bilet iptali işleminizi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle bileti iptal edebilmek için bazı şartları sağlamanız gerekiyor. Bu şartlar sağlandığı taktirde kolaylıkla bilet iptal ettirmek mümkündür. Ayrıca bilet iptalini kolaylıkla yapabilmek için web sitesini de tercih edebilirsiniz. Web sitesi aracılığı ile dakikalar içinde bilet iptali işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Pamukkale Bilet İptali Adımları

Bilet iptali yapmak için bazı bilgilere ihtiyaç vardır. Bunlardan ilki PNR bilgisidir. Genelde biletin üzerinde sağ üst köşede yer alan bu bilgi sayesinde biletinizi iptal ettirebilirsiniz. Eğer biletinizi online yollardan aldıysanız bu durumda bilet iptali için gereken PNR, SMS olarak telefonunuza gönderilmiştir. Bu mesajdan PNR numarasına ulaşabilirsiniz. PNR numarasını bir kenara not ettikten sonra iptal aşamasına geçebilirsiniz.

l İlk olarak Pamukkale resmî sitesine girmeniz gerekiyor. https://www.pamukkale.com.tr/ adresine tıklayarak siz de ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

l Buradan sonraki aşamada ise üye girişi yapmaktır. Sağ üst köşede yer alan üye girişi sekmesine tıklayarak üye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

l Üye girişi yapıldıktan sonra biletlerim sekmesi göze çarpacaktır. Bu sekmeden tüm biletlerinizi sorgulamanız mümkündür. Bu bölüme tıklayarak biletlerinize ulaşabilirsiniz.

l İptal etmek istediğiniz seyahati seçerek iptal et seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Bu sayede bilet iptal işlemi tamamlanacaktır.

l Bilet para iadesi yaklaşık 5 iş gününde hesabınıza geçecektir.

l Bilet iptalinin başarıyla gerçekleşmesinin ardından biletlerim sekmesinde biletin iptal olduğuna dair bir bilgilendirme yazısı görebilirsiniz.

Bu adımları izleyerek siz de kolaylıkla bilet iptal işlemi yapabilirsiniz.

Pamukkale Bilet İptal Şartları

Bilet iptali için çeşitli şartlar mevcuttur. Bu şartları sağladıktan ve gereklilikleri kabul ettikten sonra bilet iptalinin gerçekleşecektir. Pamukkale bilet iptali için öncelikle seyahat sürenize en az 6 saat kalması gerekmektedir. 6 saatten daha az bir süre kaldıysa iptal mümkün değil. Bunun yerine çağrı merkezini arayarak biletinizi açık bilete çevirmeyi deneyebilirsiniz. Açık bilet ile istediğiniz farklı bir tarihte seyahat edebilirsiniz. Diğer bir şart ise hareket saatinin geçmemiş olmasıdır. Eğer hareket saatinde otobüste bulunmuyorsanız ve otobüsü kaçırdıysanız bu durumda bilet iptali veya açık bilete çevirme gibi bir dürüm söz konusu değildir.

Pamukkale Acenteden Bilet İptali Pamukkale bilet iptali için acenteden de destek alabilirsiniz. Biletiniz ile acenteye giderek iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer biletinizi online yollar ile aldıysanız bu durumda biletinizin PNR numarasını ve cep numaranızı gişe görevlisine söylemeniz gerekiyor. Bu sayede gerekli kontroller sağlanacak ve iptal işlemi gerçekleşecektir. Belirtilen şartları sağlamak burada da geçerlidir. Eğer belirtilen süre zarflarından daha az süre kaldıysa acenteler de iptal işlemi yapamaz. Herhangi bir şekilde bilet değişikliği kesinlikle mümkün olamaz.

youtube abone satın al office 2019 home and business satın al