Satın Alınan Bitcoin Teknolojisi Zoomer - Bitcoin Journal: Bitcoin Bilgileri, Makaleler, Grafikler ve Kılavuzlar - Finans Haberleri - Canlı Borsa
 • ALTIN (TL/GR)
  496,18
  % -1,54
 • AMERIKAN DOLARI
  8,5176
  % -0,55
 • € EURO
  10,1401
  % -0,32
 • BIST 100
  1.363,28
  % -0,29
 • BITCOIN/TL
  267239,178
  % 0,30
 • ETHEREUM/TL
  15913.36
  % 0,23
 • AVUSTRALYA DOLARI
  6,3079
  % -0,90
 • £ POUND
  11,8167
  % -0,71

Satın Alınan Bitcoin Teknolojisi Zoomer – Bitcoin Journal: Bitcoin Bilgileri, Makaleler, Grafikler ve Kılavuzlar

Satın Alınan Bitcoin Teknolojisi Zoomer – Bitcoin Journal: Bitcoin Bilgileri, Makaleler, Grafikler ve Kılavuzlar

Kendim daha iyi söyleyemezdim.

Peki neden 18 yaşındayken Bitcoin aldım ve neden şimdi 21 yaşında almaya devam ediyorum?

Liseden mezun olduktan sonra artık çocuk değildim, yetişkindim. Büyümek pahalıdır. Ne de olsa çoğu yetişkin bir araba satın almak, bir ev satın almak, yaşam tarzını finanse etmek, tatile gitmek, emekli olmak vb. İster. Bunların hepsi son derece pahalıdır ve neslimizin getirdiği aksilikler göz önüne alındığında imkansız bir görev gibi görünebilir. karşılayabileceğinizden.

ABD Federal Rezervi, özellikle geçen yıl basılan MASSIVE miktarı ile giderek daha fazla dolar faturası basarken, sürekli olarak devalüe edilen ABD doları cinsinden servetimizi kurtarmamız öğretildi. Enflasyon arttıkça satın almak istediğimiz hemen hemen her şeyin (araba, ev, market vb.) fiyatları yükselir. Satın almak istediğimiz şeylerin fiyatları yükseldikçe değer kaybeden parayı tutarız. Çift doğru.

İki kat dürüst hale geldiğimizde, çoğu varlığa ortalama bir kişi tamamen erişilemez hale gelir. Bu, insanları ihtiyaç duydukları şeyi satın almak için borç almaya zorlar. Büyük borçlar almanın geçmişte finansal yaşam için felaket olduğu kanıtlandı. Sizi mahveder ve kişisel yaşamınızın diğer alanlarında istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Örneğin, bir araştırma, “üç yıllık bir döneme hiçbir net değeri olmadan başlayan çiftlerin, bu sürenin sonunda boşanma olasılığının 10.000 dolar net değeri olan çiftlere göre yüzde 70 daha fazla olduğunu” buldu. Önemli olanınızı para stresinden kaybettiğinizi hayal edin; bunlar yaşamı değiştiren sonuçlardır.

Bitcoin satın almak, hiçbir merkez bankasının, hükümetin, şirketin veya bireyin artık basamayacağı 21 milyon jetonluk bir taş zula setine sahip olarak bunu düzeltir. Kimsenin birikimlerimi yazdırmadığını bilerek geceleri huzur içinde uyuyabilirim. Zamanla daha fazla Bitcoin satın alıyorum, BTC’nin fiyatı patlıyor ve etrafımdaki her şey ucuzluyor. Bitcoin’in fiyatı istediğim her şeyin maliyetini aşıyor; şimdi bir ev, araba, yaşam tarzı, erken emekliliği karşılayabilirim ve hala kalan param var.

Cam düğüm stok-akış oranı

İşte NeighborhoodScout aracılığıyla evim Virginia eyaletindeki ev enflasyonu. Bu rakamlar, dolar biriktirirseniz ve her yıl bu rakamların üzerinde bir zam almazsanız, bir ev sahibi olma şansınızın olmadığı anlamına gelir. Bir ev satın alabilmeniz ve hala kalan bir şeye sahip olabilmeniz için paranızı bunun üzerinde bir şeye yatırmanız gerekir.

Virginia bakir ev enflasyon oranları

Hayatınızı kolaylaştırmak için seyahat etmek için bir araba ister misiniz? İyi kullanılmış arabalar bile geçen yıl önemli ölçüde daha pahalı ve erişilemez hale geldi:

pahalı kullanılmış araba endeksi

Yukarıdaki nedenler beni Bitcoin’i daha derinlemesine incelemeye ve servetimi en iyi para biçiminde tutmanın önemini anlamama neden oldu. Biraz hiperenflasyon kanıtı istedim. “Paranın en büyük avcısı” olan Bitcoin, benim için servetimi güvence altına almak ve ihtiyacım olan her şeyi borca ​​girmeden satın alabilmek için en iyi değer deposudur.

Francis’in bu makalenin başındaki tweet’te dediği gibi, geçen yaz sahip olduğum 500 dolardan başka bir birikimim yoktu. Böylece bir iş buldum ve bitcoin satın almak için dolar kazanmak için köpek gibi çalışmaya başladım. Durmadım ve durmayı da düşünmüyorum. Ve yukarıdaki tezim gerçek zamanlı olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıktı. BTC biriktirin, fiyat yükselir ve satın almak istediğim şeyleri aşar ve artık kalan BTC ile ihtiyacım olanı satın alacak param var. Geleceğim hakkında stres, borç veya belirsizlik yok. Artık hiçbir şey beni engelleyemediğine göre, hayatımın tadını sonuna kadar çıkarabilirim.

Gen Z olarak Bitcoin hayatımı değiştirdi ve Gen Z kardeşlerim için de harikalar yaratabilir.