Kullanım Şartları

Lütfen Finanskur web sitesini (www.finanskur.com) kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını dikkatlice okuyun. Bu kullanım şartları, web sitesini ziyaret ettiğinizde veya kullanmaya başladığınızda kabul ettiğiniz hükümleri içerir.

1. Web Sitesi Kullanımı

1.1. Finanskur web sitesini sadece yasal amaçlarla kullanabilirsiniz. Web sitesini yasadışı veya hukuka aykırı şekillerde kullanmak yasaktır.

1.2. Web sitesini kullanırken, ahlaki değerlere aykırı, hakaret içeren, tehdit edici, rahatsız edici, saldırgan veya başkalarının haklarına zarar verebilecek içerikler oluşturmak veya paylaşmak yasaktır.

1.3. Web sitesini kullanırken başkalarının gizliliğini ihlal etmek, kimlik avına yönelik faaliyetlerde bulunmak veya başkalarının kişisel bilgilerini toplamak yasaktır.

2. İçerik ve Telif Hakkı

2.1. Web sitesinde bulunan tüm içerikler (makaleler, görseller, grafikler, videolar, logolar vb.), Finanskur’a aittir veya telif hakkı sahibinden izin alınarak kullanılmıştır. Bu içerikleri izinsiz kopyalamak, çoğaltmak veya dağıtmak yasaktır.

2.2. Web sitesindeki içerikler sadece kişisel, bilgilendirici ve eğitici amaçlarla kullanılabilir. Ticari veya başka amaçlarla kullanmak yasaktır.

3. Gizlilik Politikası

3.1. Web sitesini kullanarak, Finanskur’un Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası’nı inceleyerek kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve korunduğunu anlayabilirsiniz.

4. Değişiklikler ve Güncellemeler

4.1. Finanskur, bu kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığında yürürlüğe girer. Web sitesini kullanmaya devam etmek, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

5. Sorumluluk Sınırlaması

5.1. Finanskur web sitesi, sunulan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti etmez. Web sitesini kullanırken kararlarınızı kendi sorumluluğunuzda alırsınız.

5.2. Finanskur, web sitesinin kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmez ve web sitesinin geçici olarak kullanılamaz hale gelmesi durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

6. İletişim

6.1. Finanskur ile iletişim kurmak veya bu kullanım şartları ile ilgili herhangi bir soru veya geri bildiriminiz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Teşekkür ederiz ki Finanskur’u tercih ettiğiniz için. Bu kullanım şartları, web sitesini kullanımınızı düzenlemek ve web sitesi ile ilgili hak ve sorumluluklarınızı belirlemek amacıyla oluşturulmuştur.